Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem coraz bardziej wkupiają się w nasza łaski. To z kolej sprawia, że ich producenci wymyślają coraz to nowsze modele, które będą w stanie zaspokoić potrzeby firm chcących w ten sposób przyciągnąć klienta. Na początku były to zwykłe baloniki przymocowywane do plastikowych patyczków, które choć niewielkie, ale przyciągały uwagę przechodniów. Obecnie firmy inwestują w znacznie bardziej okazałe reklamy, dzięki którym mają dużą powierzchnie na której mogą zamieścić swoje logo bądź dowolne informacje o firmie, a także ciekawe i charakterystyczne hasła reklamowe.

Balony z nadrukiem występujące w większych rozmiarach możemy spotkać w dwóch formach . Pierwsza z nich to kule o średnicy dwóch lub trzech metrów bądź sterowce sięgające dziesięciu metrów długości, które dzięki wypełnieniu ich wnętrza helem mogą unosić się w znacznej wysokości nad ziemią. Takie fruwające reklamy zawsze przymocowywane są przy pomocy wytrzymałych lin do odpowiednich zaczepów zabetonowanych w ziemi lub w budynkach, aby nasza reklama nie uciekła nam w przestworza.

Drugi typ wielkich balonów, to modele znajdujące się na ziemi w postaci balonów stacjonarnych. Do wykonania takich balonów wykorzystuje się materiały najwyższej jakości, które muszą być wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Balony z nadrukiem, które mają służyć nam jako reklama stacjonarna przymocowywane są do podłoża przy pomocy dołączonych do zestawu linek odciągowych i śledzi. We wnętrzu tego typu reklamy umieszcza się kompresor 230 V, który pompując powietrze wciąż utrzymuje balon w odpowiednim kształcie.

Taka reklama ma jednak jedna poważną wadę. Może być zamontowana tylko w miejscu gdzie mamy dostęp do sieci elektrycznej. Takiego typu balony mogą mieć praktycznie każdy kształt i kolor a do tego istnieje możliwość podświetlenia go od środka, co znacznie uatrakcyjnia naszą reklamę po zapadnięciu zmroku. Taki zabieg sprawia, że nadruk umieszczony na balonie nawet, gdy jest kompletnie ciemno jest nadal widoczny, a balon w stu procentach spełnia powierzone mu zadanie